O MNIE
Cześć! :)

Nazywam się Agnieszka. Uwielbiam kwiaty, przyrodę . Dodatkowo inspirują mnie dekoracje i dodatki do wystroju wnętrz. W moich marzeniach wędruje po górach i podziwiam okoliczną roślinność i krajobrazy :)

W 2005 roku kupiłam działkę i wybudowałam dom obok Trójmiasta. Wtedy nie posiadałam żadnej wiedzy ogrodniczej - działałam po omacku. Z biegiem lat pokochałam i wdrożyłam się w swój mało idealny ogród :) . Z pasji i miłości do dekoracji w 2011 r . otworzyłam własny sklep internetowy pod szyldem ALEJA KWIATOWA z dekoracjami do ogrodu potem doszły dekoracje do domu.
Aleja Kwiatowa to również usługi ogrodnicze - pielęgnowanie i projektowanie ogrodów. Od 2015 r. poszerzyłam działalność o usługi ogrodnicze i projektowe.

Kocham życie i to co robię,  pracuję z pasją. Staram się łączyć te dwa obszary zawodowy i pasjonacki. Z przyjemnością poszerzam swoją wiedze ciągle się uczę. Największą nagrodą są dla mnie uśmiechy moich Klientów i radość z powstałych ogrodów.

Pasjonują mnie sporty- bieganie, rower, boks oraz pochłaniam jak mol książki o tematyce psychologicznej. Uwielbiam podróże w moje kochany góry Beskidy i jazdę samochodem.

 Jeżeli pozostaniesz tutaj na dłużej obiecuję abyś wziął stąd jak najwięcej ciepłej energii i wiedzy.

Pozdrawiam
Agnieszka Giergielewicz-Wenta5 komentarzy:

 1. Pani Agnieszko, interesująca strona. Nie da się ukryć, że kocha Pani kwiaty
  Serdecznie pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Rewelacyjna strona i przepiękny ogród! Tylko pozazdrościć :) pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pani Agnieszko ładnie Pani w czerwieni :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Ogród jest przepiękny! Widać, że włożyłaś w niego nie tylko dużo pracy, ale przede wszystkim pasji! Ja też uwielbiam spędzać czas w ogrodzie :) Ogromny relaks i przyjemność.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :) Agnieszka