o mnie

Kim jestem....


Miłośniczką kwiatów, przyrody, zieleni :) Od kilku lat choruje na chorobę zwaną miłość ogrodowa. Nic dla mnie nie istnieje jak mam swoje ukochane kwiaty i jestem w ogrodzie.
Moja przygoda z ogrodem zaczęła się od dziecka, kiedy jeździłam do swojej cioci na Żuławy - tam spoglądając na polską wieś, naturalną roślinność i to co robi moja ciocia - chłonęłam powoli zainteresowanie tematem.
Na dobre zaczęłam od 2005 roku kupując działkę, ale jeszcze wtedy nie miałam wiedzy ogrodniczej wiedziałam jedynie co to iglak, krzew i drzewo :)
Od 2011 roku po wielu życiowych wydarzeniach otworzyłam skrzydła na to co kocham. Staram sie pogłębiać moją wiedzę i co za tym idzie wygląd swojego ogrodu. W projekcjach pojawia mi sie przed oczami ogród romantyczno-wiejski, uporządkowany ale bez pedantyzmu, tknięty naturalnością i różnorodną roślinnością. W moim ogrodzie chciałbym stworzyć wiele zakątków w którym każdy znajdzie coś dla siebie - z ławeczką i ciszą na życie i rozmyślania.
Pasjonują mnie drzewa, krzewy, byliny, ostatnio moje serce oczarowały róże - być może wyjdzie coś z tej miłości zobaczymy. W wolnych chwilach projektuje, czytam książki, oglądam.

Zapraszam Was wszystkich do czytania i komentowania - będzie mi bardzo miło.
 

Pozdrawiam
Agnieszka Giergielewicz

2 komentarze:

  1. Pani Agnieszko, interesująca strona. Nie da się ukryć, że kocha Pani kwiaty
    Serdecznie pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Rewelacyjna strona i przepiękny ogród! Tylko pozazdrościć :) pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcenie czasu i komentarze. Ciepło pozdrawiam Agnieszka